Logo

 •  
 •  
 •  
 •  
 • episanie.com.pl@protonmail.com
 •  episanie.com.pl@gmail.com
 • 501 649 608
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane

 

 

 


aktualności

[in content:Treść line 12]: syntax error: unrecognized tag: mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; text-align:justify; line-height:150%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; (Smarty_Compiler.class.php, line 446)[in content:Treść line 12]: syntax error: unrecognized tag '' (Smarty_Compiler.class.php, line 590)

 

Czcionki - Wyjaśnienie

 

Pragniemy jako serwis doprecyzować kwestię czcionek i interlinii. Chociaż pytania dotyczące tej kwestii pojawiają się niezwykle rzadko, to jednak warto wyjaśnić tu politykę serwisu. Wszystkie ceny, które znajdą Państwo w zakładce "nasze ceny" dotyczą tekstów pisanych w standardowej na polskich uczelniach i w szkołach średnich czcionce, czyli Times New Roman 12 przy zachowaniu odstępów 1,5 (interlinia). Jest to obowiązujący w Polsce kanon tworzenia tekstów  naukowych. W związku z tym, jeśli zdarza się, choć niezwykle rzadko, iż ktoś życzy sobie mniejszą czcionkę, na przykład 11 (co oznacza w istocie więcej tekstu przy tej samej liczbie stron) to wówczas przygotowujemy projekt w standardzie Times New Roman 12, następnie zmieniając go na wskazaną przez klienta czcionkę. Cenę liczymy jednak zawsze za  Times New Roman 12 a nie 11 lub inną wielkość.

 

Kolejność zgłoszeń

 
Zbliża się nowy rok akademicki 2017. Już teraz zachęcamy do zgłaszania się i zarezerwowania terminu, gdyż o przyjęciu zgłoszenia decyduje kolejność. W związku z tym nie wszystkim jesteśmy w stanie pomóc, a nasza jakość i rozsądne ceny stanowią atrakcyjną ofertę. Wypracowane procedury zaś tworzą poczucie komfortu i bezpieczeństwa dla klientów. Pozdrawiamy - serwis www.episanie.com.pl


Korekta zasad


Drodzy państwo od 1 września 2016 roku wprowadzamy korektę polityki cenowej , czyli bardziej klarowne i jeszcze korzystniejsze zasady dla klientów. Szczegóły znajdziecie państwo w zakładce nasze ceny.

Zakładki


Drodzy Państwo zwracamy uwagę iż część zakładek na naszej stronie głównej zawiera podstrony. Po ich zaznaczeniu automatycznie wyświetlają one podzakładkę (podstronę). Wystarczy wówczas kliknąć, aby zapoznać się z bardziej szczegółowymi informacjami. Po zaznaczeniu zakładki "nasze ceny" można kliknąć na nią, bądź też na wysuwającą się obok podstronę "sposób rozliczania". Podobna sytuacja ma miejsce  w przypadku zakładki zakres, gdzie obok znajduje sie informacja o gwarancji poprawek.

Dodatkowy adres mailowy


Od dzisiaj dla Państwa wygody obok naszego starego adresu mailowego wprowadzamy możliwość kontaktu z nami także przy użyciu poczty gmail. Podkreślamy jednocześnie, iż nie oznacza to, że dotychczasowy adres na poczcie yahoo przestanie działać. Możecie Państwo kontaktować się z naszym serwisem używając zarówno jednego i drugiego adresu mailowego w zależności od wyboru. Pierwszy adres to jusmarcin@yahoo.com. Drugi adres to episanie.com.pl@gmail.com.

 

Nowe dogodniejsze progi

 

Szanowni Państwo chcielibyśmy poinformować, iż  wprowadzamy nowe bardziej atrakcyjne progi cenowe związane z naszymi usługami w zakresie pomocy w redagowaniu i tłumaczeniu tekstów.

 

Proszę pamiętać, iż w każdym progu objętości zawsze trzymamy się górnej granicy aniżeli dolnej. Tak więc na przykład w progu o objętości 50 - 70 stron projekt będzie miał raczej bliżej 70 stron aniżeli 50, chyba iż klient wyraźnie życzy sobie inaczej.

Przedstawiają się one następująco

Pierwszy próg - 40 - 50 stron

Drugi próg - 50-70 stron

Trzeci próg -  70 - 90 stron stron

Czwart próg - 90 - 110 stron

Teksty poniżej 40 stron stanowią oddzielną kategorię

 

Jednocześnie przypominamy, iż w odróżnieniu od części serwisów nie pobieramy ceny za stronę, ponieważ ilość nie zawsze przechodzi w jakość.  Cena zależy więc tylko i wyłącznie od progu, a nie ilości stron, co daje klientom gwarancję stabilności i poczucie bezpieczeństwa.


Przypominamy jednocześnie, iż dla wszystkich kategorii w cenę wliczone są także ewentualne poprawki, raport antyplagiatowy, spis treści, bibliografia etc, a więc integralna całość tekstu. W grę wchodzi także możliwość osobistego spotkania na Państwa życzenie. Szczegóły znajdą państwo w zakładce nasze ceny, do której odwiedzenia zachęcamy.

Nowy rok akademicki


Zbliża się nowy rok akademicki 2016. W związku z tym przypominamy, iż możecie Państwo skorzystać z naszej pomocy, która jest jak zwykle, od dawna na wysokim poziomie. Oferujemy także pomoc w zakresie projektów z języka francuskiego i angielskiego, o czym chętnie informujemy. Zakres pozostałej tematyki, w ramach której świadczymy usługi zawarty jest w zakładce "zakres".


Uwaga zwracamy uwagę iż nasz serwis nie bierze zaliczek. Przy kilku zleceniach jednocześnie lub grupowych oferujemy opcję negocjacji ceny.

 

 

aktualności

Zapewniamy:

 • materiały o wysokiej jakości
 • materiały przygotowane indywidualnie
 • sprawną i miłą obsługę przez cały okres współpracy
 • stały kontakt telefoniczny
 • przejrzyste warunki współpracy
 • płatności i realizację zamówienia etapami
 • możliwość realizacji poprawek w terminie 30 dni od zakończenia projektu, który to czas liczony jest od momentu wysłania ostatniej części projektu.

Drodzy Państwo jak prawdopodobnie zauważyliście, zarówno po własnych doświadczeniach, jak i po wizytach na stronach konkurencji -  nie da się pomóc napisać pracy mgr czy licencjackiej za bardzo niską cenę. Takie teksty najczęściej są kopiowane z gotowych opracowań. Dlatego też warto zdać się na profesjonalną pomoc. Nasze ceny, co można sprawdzić na tej stronie są przystępne w stosunku do konkurencji na innych stronach, a doświadczenie i miła współpraca gwarantują końcowy sukces za rozsądną cenę

 

kontakt 501-649-608

mail: episanie.com.pl@protonmail.com lub

episanie.com.pl@gmail.com

Prosimy o  kontakt telefoniczny w godzinach  9-18 od poniedziałku do piątku. Informujemy równocześnie, iż na wszystkie wiadomości pozostawione po godzinach pracy, w czasie weekendu, lub świąt  odpowiemy w następnym dniu roboczym.