Logo

 •  
 •  
 •  
 •  
 • episanie.com.pl@protonmail.com
 •  episanie.com.pl@gmail.com
 • 501 649 608
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane

strona główna
Witamy Państwa na naszej stronie głównej

Nasz doświadczony zespół wykwalifikowanych ludzi na polskim rynku działa od kilku lat. Zajmujemy się profesjonalną pomocą w procesie tworzenia projektów naukowych.  Oferujemy także tłumaczenia dwustronne z języka angielskiego i francuskiego.
 
 
Czcionki

 

Pragniemy jako serwis doprecyzować kwestię czcionek i interlinii. Chociaż pytania dotyczące tej kwestii pojawiają się niezwykle rzadko, to jednak warto wyjaśnić tu politykę serwisu. Wszystkie ceny, które znajdą Państwo w zakładce "nasze ceny" dotyczą tekstów pisanych w standardowej na polskich uczelniach i w szkołach średnich czcionce, czyli Times New Roman 12 przy zachowaniu odstępów 1,5(interlinia). Jest to obowiązujący w Polsce kanon tworzenia tekstów akademickich i naukowych. W związku z tym, jeśli zdarza się, choć niezwykle rzadko, iż ktoś życzy sobie mniejszą czcionkę, na przykład 11 (co oznacza w istocie więcej tekstu przy tej samej liczbie stron) to wówczas przygotowujemy projekt w standardzie Times New Roman 12, następnie zmieniając go na wskazaną przez klienta czcionkę. Cenę liczymy jednak zawsze za (na przykład 50 stron) Times New Roman12 a nie 11.

 

Kolejność zgłoszeń

Zbliża się nowy rok akademicki 2022. Już teraz zachęcamy do zgłaszania się i zarezerwowania terminu, gdyż o przyjęciu zgłoszenia decyduje kolejność. W związku z tym nie wszystkim jesteśmy w stanie pomóc, a nasza jakość i rozsądne ceny stanowią atrakcyjną ofertę. Wypracowane procedury zaś tworzą poczucie komfortu i bezpieczeństwa dla klientów. Pozdrawiamy - serwis www.episanie.com.pl
Dodatkowy adres mailowy w naszym serwisie

Dla Państwa wygody obok naszego starego adresu mailowego wprowadzamy możliwość kontaktu z nami także przy użyciu poczty protonmail. To bezpieczny mail znajdujący się na serwerach szwajcarskich. Podkreślamy jednocześnie, iż nie oznacza to, że dotychczasowy adres na poczcie Gmail przestanie działać. Możecie Państwo kontaktować się z naszym serwisem używając zarówno jednego i drugiego adresu mailowego w zależności od wyboru.

Pierwszy adres to episanie.com.pl@gmail.com Drugi adres to episanie.com.pl@protonmail.com


Dogodniejsze progi cenowe


Szanowni Państwo chcielibyśmy poinformować, iż wprowadzamy nowe, bardziej atrakcyjne progi cenowe związane z naszymi usługami w zakresie pomocy w redagowaniu i tłumaczeniu tekstów.
Proszę pamiętać, iż w każdym progu objętości zawsze trzymamy się górnej granicy aniżeli dolnej. Tak więc na przykład w progu o objętości 50 - 70 stron projekt będzie miał raczej bliżej 70 stron aniżeli 50, chyba iż klient wyraźnie życzy sobie inaczej.

Przedstawiają się one następująco

Pierwszy próg - 40 - 50 stron

Drugi próg - 50-70 stron

Trzeci próg -  70 - 90 stron stron

Czwart próg - 90 - 110 stron

Teksty poniżej 40 stron stanowią oddzielną kategorię 


Jednocześnie przypominamy, iż w odróżnieniu od części serwisów nie pobieramy ceny za stronę, za wyjątkiem projektów poniżej 40 stron objętości. Jest to rozwiązanie korzystniejsze dla klienta. Cena zależy od progu, a nie ilości stron, co daje klientom gwarancję stabilności i poczucie bezpieczeństwa.

Przypominamy jednocześnie, iż dla wszystkich kategorii w cenę wliczone są także ewentualne poprawki, raport antyplagiatowy, spis treści, bibliografia etc, a więc integralna całość tekstu. W grę wchodzi także możliwość osobistego spotkania na Państwa życzenie. Szczegóły znajdą państwo w zakładce nasze ceny, do której odwiedzenia zachęcamy.

 

Zasady rzetelności

 

Zwracamy  uwagę klientów na pewne zasady. Nie wszystkim jesteśmy w stanie pomóc, ze względu na ograniczenie czasowe i ludzkie( dlatego najczęściej przyjmujemy zlecenia na przynajmniej miesiąc naprzód w przypadku większych projektów). W związku z tym czasem klienci muszą szukać innych serwisów. Prosimy wówczas o zwracanie uwagi dla własnego bezpieczeństwa na  kilka kluczowych punktów.

1.OMIJAJ WYJĄTKOWO TANIE OFERTY

2. UWAŻAJ NA CENY PODAWANE "OD STRONY"

3. W końcu profesjonalne serwisy  nie biorą zaliczek.

 


Serwis episanie.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie opracowań naukowych
w sposób sprzeczny z prawem autorskim lub kodeksem karnym.aktualności

Zapewniamy:

 • materiały o wysokiej jakości
 • materiały przygotowane indywidualnie
 • sprawną i miłą obsługę przez cały okres współpracy
 • stały kontakt telefoniczny
 • przejrzyste warunki współpracy
 • płatności i realizację zamówienia etapami
 • możliwość realizacji poprawek w terminie 30 dni od zakończenia projektu, który to czas liczony jest od momentu wysłania ostatniej części projektu.

Drodzy Państwo jak prawdopodobnie zauważyliście, zarówno po własnych doświadczeniach, jak i po wizytach na stronach konkurencji -  nie da się pomóc napisać pracy mgr czy licencjackiej za bardzo niską cenę. Takie teksty najczęściej są kopiowane z gotowych opracowań. Dlatego też warto zdać się na profesjonalną pomoc. Nasze ceny, co można sprawdzić na tej stronie są przystępne w stosunku do konkurencji na innych stronach, a doświadczenie i miła współpraca gwarantują końcowy sukces za rozsądną cenę

 

kontakt 501-649-608

mail: episanie.com.pl@protonmail.com lub

episanie.com.pl@gmail.com

Prosimy o  kontakt telefoniczny w godzinach  9-18 od poniedziałku do piątku. Informujemy równocześnie, iż na wszystkie wiadomości pozostawione po godzinach pracy, w czasie weekendu, lub świąt  odpowiemy w następnym dniu roboczym.